Random Posts

AYKUT SEYREK FORUM SAYFASI - IT NETWORK EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ

Bu forum sayfasından kendisine ilgili konularda aşağıdaki Facebook yorum uygulaması üzerinden sayfada da yayınlanmak üzere soru ve yorumlarınızı iletebilirsiniz. 

AYKUT SEYREK Bilgi Teknolojileri Direktörü - Teknolojik Grup Başkanı
Kocaeli Üni. Bilgisayar öğretmenliği mezunu. Öğrencileri ona “Karizma’nın Tarifi” der… Türkiye Teknolojik Grup kurucularından ve aktif olarak moderatörlüğünü de yürütmektedir.
Avrupa Birliği LdV projeleri yazdı, yönetti ve gerçekleştirdi. Uzun zamandır Türkiye’de yazılımın yaygınlaşması, KOBİ’lerin dijitalleşmesi için ciddi emekler sarfediyor. Adeta piyasa katalizörü olarak insanları bir araya getirmeye devam ediyor ve ülkemiz adına büyük işlere öncülük ediyor.
İspanya, Almanya, İrlanda, Danimarka, Dubai ve tüm Balkan ülkeleri bilişim sektöründe eğitim ve projeler için incelemelerde bulunduğu ülkelerdir.
Boş zamanlarında gezmeyi, bilim-kurgu kitapları okumayı (özellikle Isaac Asimov) ve ailesinin Kırklareli’ndeki çiftliğinde toprakla uğraşmayı çok seviyor. Şimdi Kozmos’ta ‘’Geleceği Yazacak’’ ekibin değerli bir üyesi… IT Yönetimi, Eğitim Teknolojileri, Teknoloji, CIO

Yorum Gönderme

0 Yorumlar