yayın akışı

http://www.yayinakis.com/ sitesine giriş yaparak tv de yer alan yayın akışı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Site de tüm yerli kanalların hepsinin yayın akışları yer almaktadır. Özellikle ilgi gören bazı yayın akışlarını sizlere özellikle belirtmekte fayda olacağını düşündüğümüz için hemen aktarıyoruz.

atv yayın akışı ve  star tv yayın akışı en çok ilgi gören yayın akışları arasında yer almaktadır. Bu yapı itibariyle site içerisinde gene en çok tercih edilen ve ziyaret edilen sayfalar bu iki kanal da toplanmaktadır. Yayın akışı günlük olarak çekildiği ve siteye eklendiği için sürekli olarak aktif bir şekil de hizmet vermektedir. Bu aktif pozitif olarak etki sağlayarak rahat bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Yayın akışı eksik olan kanal adresleri var ise iletişim kanalları üzerinden iletmeniz halinde derhal işlem yapılarak gerekli kanallar da listemize eklenecektir. Hemen siz de siteye giriş yaparak yayın akışını merak ettiğiniz ve haftalık olarak takip etmek istediğiniz kanalları sık kullanılanlara ekleyerek sürekli olarak görüntüleyebileceksiniz.

Çok yakın da yayın akışı sitesi içerisinde veya farklı bir platform üzerinden canlı tv izleme olanağı sunularak çok daha alternatifi fazla ve izleme seçeneği bol bir tv izleme platformunu da tek çatı altında birleştirme gibi bir düşüncelerinin olduğunu da bilmekteyiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.